Uden

2 penthouses Neringstraat-Oost

2 Woningen
Vanaf €385.000 v.o.n.
Prijs op aanvraag
Vanaf €
tot €565.000 v.o.n.
tot €
Vanaf 92m²
tot 135 m²

Over dit project

2 penthouses gelegen in een nog te realiseren appartementencomplex Nrng23 aan de Neringstraat-Oost te Uden. De bouw is inmiddels gestart!

Het betreffen 2 penthouses op de bovenste verdieping van het complex (derde verdieping) met een gebruiksoppervlakte van 92 m2 (middenappartement) en 135 m2 (hoekappartement).

Parkeren en berging
Beide penthouses beschikken over een eigen parkeerplaats op parkeerdek 2 in de parkeergarage, tevens beschikken beide penthouses over een grote berging gelegen nabij de parkeerplaats.

Indeling en afwerking

  • Middenappartement (Neringstraat-Oost 23V): entree, toilet, bijkeuken/berging, 2 slaapkamers, badkamer, woonkamer met open keuken en toegang tot balkon.
  • Hoekappartement (Neringstraat-Oost23T): entree, toilet, bijkeuken/berging, 3 slaapkamers, badkamer, woonkamer met open keuken en toegang tot balkon.

De penthouses worden compleet met sanitair opgeleverd. Betegeld met Braziliaans leisteen op de vloer en witte wandtegels tegen de muur. In de badkamer bevindt zich een bad, inloopdouche, dubbele wasbak en een hangtoilet. Bij de entree bevindt zich nog een tweede separate toilet. Wilt u de badkamer casco laten opleveren en zelf sanitair laten plaatsen, dan is dit mogelijk. De stelpost (€ 2.500,- incl. BTW) voor het sanitair wordt dan in mindering gebracht.

In de koopsom zit geen keuken opgenomen. De keuken wordt casco opgeleverd met aansluitpunten voor afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, kooktoestel, warm-/koudwater afvoer en koelkast.

Vloerverwarming is de hoofdverwarming. Indien nodig worden radiatoren of andere aanvullende systemen de warmtebehoefte aanvullen. Uitgebreide informatie hierover vindt u in de technische omschrijving.

Algemeen

  • Gelegen in het centrum van Uden, dichtbij het winkel- en uitgaansgebied.
  • Het complex beschikt over een liftinstallatie.
  • De penthouses beschikken over een vidicom-installatie voor audio- en videocontact met de centrale toegangsdeur.
  • In de afsluitbare parkeerkelder heeft u beschikking over een parkeerplaats en een berging.
  • De penthouses beschikken over vloerverwarming, deze is per ruimte regelbaar.
  • De penthouses worden compleet met sanitair opgeleverd.
  • De penthouses zijn volledig gasloos.
Lees meer...

Woning kavels

Penthouses

van 92m² tot 135m²
Bekijk alle bouwnummers
Informeer naar dit project
Ons team staat voor je klaar!