Plan de Erven: Boserf en Rieterf is gelegen aan de westzijde van Heesch en ligt op de grens van de bebouwde kern van Heesch en het buitengebied. Fase 1 bestaat uit 8 twee-onder-een-kapwoningen, 4 patiowoningen en 4 rijwoningen.
Tweekapper XL bouwnummer 15
Begane grond: Via de entree met meterkast, toilet en trapopgang naar de eerste verdieping, bereik je de ruime, aan de voorzijde gelegen woonkamer, welke in directe verbinding staat met de aan de tuinzijde gelegen open keuken. Middels een openslaande deur in de keuken stap je zo je royale achtertuin in. De woningen zijn voorzien van een praktische aanpandige, geïsoleerde berging voor bijvoorbeeld het stallen van je fiets of het opbergen van je tuingereedschap. De berging is optioneel te betrekken bij de woning door middel van een tussendeur. Voor de berging is er ruimte om je auto op eigen terrein te parkeren.
Eerste verdieping: Hier vind je drie royale slaapkamers en een badkamer met douchehoek, grote wastafel met twee kranen en tweede toilet.
Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de multifunctionele zolder. Hier bevindt zich een separate ruimte met de technische installaties en de opstelplaats voor de wasmachine
Keuken
In de koopsom zit geen keuken inbegrepen.
Sanitair
De woningen worden standaard van sanitair voorzien van het merk Villeroy & Boch. De plattegronden geven de voorzieningen van de verschillende badkamers weer.
Zonnepanelen
Het aantal en de positie van de zonnepanelen kunnen per woning afwijken.
Meerwerk
Met de koper begeleidster bespreekt u in een later stadium alle mogelijkheden met betrekking tot uw aanvullende wensen.
Voor het bepalen van de gebruiks-/woonoppervlakte is in tegenstelling tot de gebruikelijke branchebrede meetinstructie (BBMI), een afwijkende meetinstructie voor de gebruiksoppervlakte toegepast. De diverse meetinstructies sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Koper vrijwaart Bernheze Makelaars van alle aansprakelijkheid terzake eventueel later te constateren verschillen in maatvoering van zowel gebruiks-/woonoppervlakte als inhoud van de woning.
Interesse?
Neem direct contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak. Ook voor vragen/opmerkingen kunt u contact opnemen.
Let op:
*Deze woning was voorheen een patio woning. De weergegeven patio woning in de brochure komt dus niet overeen met deze Tweekapper XL. Echter is hiermee wel de exacte locatie weergegeven van de Tweekapper XL.
**De schoorsteen op de impressie komt te vervallen in verband met de ruimte voor de Hydrotop warmtepomp
***De gevelsteen komt niet overeen met de impressie. Deze woning heeft een witte gevelsteen.
Ik zou deze makelaar aanbevelen. Super! Hele fijne communicatie en advies. Heel erg tevreden over deze makelaar. Zou het iedereen aanraden.
Alles super geregeld, goed contact, altijd bereid om mee te denken. Hebben geduld met het uitleggen omdat je niet in alle materie bekend bent. Kennen de markt goed en met veel expertise binnen het bed
Goede ervaringen met Bernheze Makelaars, veel kennis in huis, eens onze woonboerderij verkocht via hen en later een goede aankoop gedaan met ze na goed advies.
Fijne makelaar. Inmiddels al mijn 2e woning door hen laten verkopen en ook een woning laten aankopen. Laagdrempelig en professioneel, ik beveel ze graag aan.