
Object
Op een goed bereikbare bedrijfslocatie in Schijndel bieden wij de Heidebloemstraat 6 aan, bestaande uit circa 1.519 m² bedrijfsruimte en circa 384 m² kantoorruimte. Dankzij de combinatie van ruimte, functionaliteit en diverse aanwezige voorzieningen is het object geschikt voor uiteenlopende bedrijfsactiviteiten.
De Heidebloemstraat 6 is apart te koop, of samen met de Heidebloemstraat 4.
Omgeving
De Heidebloemstraat ligt in een actieve bedrijfsomgeving aan de rand van Schijndel, met diverse ondernemers en bedrijven in de directe omgeving. Schijndel is centraal gelegen in de regio Meierijstad en biedt een aantrekkelijk ondernemersklimaat met een breed aanbod aan voorzieningen, winkels en horeca.
Bereikbaarheid
De locatie is uitstekend bereikbaar vanuit Schijndel en de omliggende regio. Via de N279 en A50 zijn onder andere ’s-Hertogenbosch, Veghel, Eindhoven, Oss en Nijmegen snel bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer is Schijndel goed ontsloten. Een praktische locatie voor ondernemers die centraal in Noordoost-Brabant willen ondernemen.
Bestemming
Het perceel heeft volgens dit bestemmingsplan het bestemmingsvlak 'Bedrijventerrein-2'.
Plaatselijk bekend
Heidebloemstraat 6
5482 ZA Schijndel
Kadastraal bekend
Gemeente : Schijndel
Sectie : A
Nummer : 6371 en 6372
Grootte : 345 m² en 1.815 m²
Bron : Kadaster Eindhoven
Indeling object
Bedrijfsruimte: circa 983 m²
Entresol: circa 536 m²
Showroom: circa 48 m²
Kantoren: circa 60 m²
Pantry: circa 5 m²
Magazijn/server/folderruimte: circa 40 m²
Kookstudio: circa 55 m²
Entree kookstudio + tech. ruimte: circa 9 m²
Kantine: circa 30 m²
Toiletten: circa 23 m²
Entree/gang: circa 25 m²
Totaal: circa 1.903 m²
Opleveringsniveau bedrijfsruimte
- Gladde betonvloer;
- Krachtstroom;
- 1 Overhead deur;
- Alarminstallatie.
Opleveringsniveau kantoor
- Tegelvloer;
- Plafondplaten;
- Led verlichting;
- Verwarming middels een cv ketel;
- Airco's.
Opleveringsniveau showroom en keukenstudio
- Houten vloer;
- plafondplaten;
- Led verlichting;
- Verwarming middels een cv ketel;
- Airco in de kookstudio.
Parkeren
Op en rondom het terrein is doorgaans voldoende parkeergelegenheid aanwezig, zowel op eigen terrein als in de openbare ruimte.
Vraagprijs
€ 1.150.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg

Ik zou deze makelaar aanbevelen. Super! Hele fijne communicatie en advies. Heel erg tevreden over deze makelaar. Zou het iedereen aanraden.
Alles super geregeld, goed contact, altijd bereid om mee te denken. Hebben geduld met het uitleggen omdat je niet in alle materie bekend bent. Kennen de markt goed en met veel expertise binnen het bed
Goede ervaringen met Bernheze Makelaars, veel kennis in huis, eens onze woonboerderij verkocht via hen en later een goede aankoop gedaan met ze na goed advies.
Fijne makelaar. Inmiddels al mijn 2e woning door hen laten verkopen en ook een woning laten aankopen. Laagdrempelig en professioneel, ik beveel ze graag aan.