
** Inschrijving gestart via de projectwebsite**
Betaalbaar wonen in het fijne vertrouwde Loosbroek? Dit is jouw kans!
De 6 rijwoningen in Bersse Hoeve zijn moderne grondgebonden woningen in twee bouwlagen met twee slaapkamers, een fijne tuin, eigen achterom en een berging. Ideaal voor starters, doorstromers of een klein gezin. En ook nog eens Nul-Op-de-Meter dus je energierekening blijft lekker laag.
Of je er nou bent opgegroeid, het van een afstandje kent of van 'buiten' komt. Loosbroek is een prettige plek om te wonen. Behoefte aan rust en me-time of juist ontmoeting en gezelligheid? Het kan hier allemaal.
Hier woon je heerlijk landelijk. Binnen een minuut sta je tussen de weilanden, de landweggetjes en de waterloopjes. Ideaal om lekker actief bezig te zijn of even bij te tanken en tot jezelf te komen. De natuur is hier nooit ver weg.
In Bersse Hoeve woon je aan een carrrévormig hofje met een royaal groen middenterrein en rondom woningen in alle maten en vormen. Het is een gevarieerde woonplek met vrijstaande woningen, twee-onder-een-kappers, bungalows en rijwoningen. En dat alles in een variatie van architectuurstijlen. De 6 nieuw te bouwen rijwoningen sluiten daar mooi bij aan. In deze woonbuurt vind je een mix van woningen én mensen, allemaal met een kloppend hart voor Loosbroek. De woningen worden gebouwd in een kleinschalige nieuwe buurt aan de zuidrand van Loosbroek, tussen de Schaapsdijk en de Krommedelseweg. Dit is het laatste bouwproject in Bersse Hoeve dus als je straks de sleutel krijgt is de wijk ook meteen af. Wel zo fijn!
De Gemeente Bernheze spant zich in voor voldoende (betaalbare) woningen voor eigen inwoners. Daarom geldt bij de verkoop van deze woningen een voorrangsregeling voor kandidaten die in Loosbroek wonen of kandidaten die er geboren en getogen zijn en graag terug willen keren naar hun geboortedorp. In tweede instantie geldt voorrang voor kandidaten die elders wonen in gemeente Bernheze. Kom je van 'buiten' en zou je graag in Loosbroek gaan wonen? Dan ben je ook van harte welkom om op een woning in te schrijven!
Interesse of vragen?
De inschrijving is geopend via de projectwebsite van Berrse Hoeve. Vragen? Neem dan contact op met Bernheze Makelaars!








Ik zou deze makelaar aanbevelen. Super! Hele fijne communicatie en advies. Heel erg tevreden over deze makelaar. Zou het iedereen aanraden.
Alles super geregeld, goed contact, altijd bereid om mee te denken. Hebben geduld met het uitleggen omdat je niet in alle materie bekend bent. Kennen de markt goed en met veel expertise binnen het bed
Goede ervaringen met Bernheze Makelaars, veel kennis in huis, eens onze woonboerderij verkocht via hen en later een goede aankoop gedaan met ze na goed advies.
Fijne makelaar. Inmiddels al mijn 2e woning door hen laten verkopen en ook een woning laten aankopen. Laagdrempelig en professioneel, ik beveel ze graag aan.